Home » pomoc » Żorskie targi wolontariatu i pracy

Żorskie targi wolontariatu i pracy

Choć wolontariuszem może być każdy, to niewielu znajduje chęci i czas, by sprostać temu zadaniu.

fiesta2

16 maja 2015r., Centrum Organizacji Pozarządowych w Żorach

wypełniło się wolontariuszami z naszego miasta, znalazł się tam również wolontariat działający przy naszej szkole. Zebraliśmy się, aby opowiedzieć o naszej działalności, jak również zachęcić innych do wstępowania w nasze szeregi. Każdego kto cechuje się empatią i dobrym sercem zachęcamy do współpracy z naszym Pomocnym Szwadronem 🙂

Uczniowie klasy I L

 

 

 

 

 

 


Warning: simplexml_load_string() [function.simplexml-load-string]: Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in /home/zs2zory/domains/zs2zory.linuxpl.eu/public_html/old/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 262

Warning: simplexml_load_string() [function.simplexml-load-string]: Not Found <br /><a href="http://www.facebook.com/">Back to Facebook.</a> in /home/zs2zory/domains/zs2zory.linuxpl.eu/public_html/old/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 262

Warning: simplexml_load_string() [function.simplexml-load-string]: ^ in /home/zs2zory/domains/zs2zory.linuxpl.eu/public_html/old/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 262

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/zs2zory/domains/zs2zory.linuxpl.eu/public_html/old/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 263