Home » sport » siatkówka » MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

W dn. 01.03.2017 r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej dziewcząt. W turnieju wzięły udział reprezentacje klas I, II, III oraz IV. Zawody zostały rozegrane systemem każdy z każdym. Każdy mecz dwa sety. Ostatecznie pierwsze miejsce zdobyła reprezentacja kl. II, drugie miejsce reprezentacja kl. IV, a trzecie miejsce reprezentacja kl. I. Ostatnie czwarte miejsce zajęła reprezentacja klas III. Głównym celem zawodów było wyłonienie reprezentacji dziewcząt na zawody miejskie, które odbędą się w środę 8.03.2017 r. na hali MOSiR.

Organizator: Michał Wychrystenko.

Warning: simplexml_load_string() [function.simplexml-load-string]: Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in /home/zs2zory/domains/zs2zory.linuxpl.eu/public_html/old/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 262

Warning: simplexml_load_string() [function.simplexml-load-string]: Not Found <br /><a href="http://www.facebook.com/">Back to Facebook.</a> in /home/zs2zory/domains/zs2zory.linuxpl.eu/public_html/old/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 262

Warning: simplexml_load_string() [function.simplexml-load-string]: ^ in /home/zs2zory/domains/zs2zory.linuxpl.eu/public_html/old/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 262

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/zs2zory/domains/zs2zory.linuxpl.eu/public_html/old/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 263