Home » konkurs » Laureaci regionalnego konkursu wiedzy ekonomicznej

Laureaci regionalnego konkursu wiedzy ekonomicznej

Dnia 1 marca 2017 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach z filią w Rybniku odbył się finał Konkursu Wiedzy Ekonomicznej „Start do własnego biznesu”. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny, które pomyślnie przeszły etap szkolny. Tworzyli je uczniowie: Beata Bujoczek i Justyna Lichacz z kl. IV E oraz Kamil Wilim i Wiktoria Kurpas z kl. III E/T technikum ekonomicznego.

Przygotowali oni ciekawą prezentację i biznesplan dotyczący zakładania działalności gospodarczej.

Gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły i miasta w tak prestiżowym konkursie.

Galeria zdjęć


Warning: simplexml_load_string() [function.simplexml-load-string]: Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in /home/zs2zory/domains/zs2zory.linuxpl.eu/public_html/old/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 262

Warning: simplexml_load_string() [function.simplexml-load-string]: Not Found <br /><a href="http://www.facebook.com/">Back to Facebook.</a> in /home/zs2zory/domains/zs2zory.linuxpl.eu/public_html/old/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 262

Warning: simplexml_load_string() [function.simplexml-load-string]: ^ in /home/zs2zory/domains/zs2zory.linuxpl.eu/public_html/old/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 262

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/zs2zory/domains/zs2zory.linuxpl.eu/public_html/old/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 263